Trenerzy Triathlonu - Osiągnij sukces dzięki profesjonalnemu wsparciu!

Potrzebujesz pomocy w osiągnięciu swoich celów triathlonowych? Skorzystaj z usług naszych Trenerów Triathlonu. Dzięki profesjonalnemu wsparciu i dopasowanym indywidualnie planom treningowym, osiągniesz swoje cele w krótkim czasie.

Pomysłodawca i założyciel UNLMITED Sport 2.0. Niektórzy twierdzą, że najpierw zaczął pływać, a dopiero później chodzić. Trenuje pływanie od osiemnastu lat – woda to środowisko w którym czuje się lepiej niż na lądzie. Ciągły głód endorfin zaspokaja kolejnymi wyzwaniami startując w zawodach triathlonowych, maratonach pływackich, maratonach i ultra-maratonach biegowych: w terenie płaskim i górzystym.

Sesje treningowe prowadzone przeze mnie w systemie „jeden na jeden” dopasowane są całkowicie do Twoich potrzeb i warunków. Podczas zajęć poznasz bardziej swoje ciało i poprawisz świadomość wykonywanych ćwiczeń. Oprócz treningów personalnych układam treningi i plany żywieniowe ONLINE – napisz jakie są Twoje potrzeby, a dobiorę skrojony na miarę zestaw.

W Unlimited Sport 2.0 prowadzę opiekę trenerską online. Pomagam osobom na całym świecie, które chcą przygotować się do różnych zawodów od Ironmana, poprzez maratony górskie oraz zawody open water.

Moim trenerskim celem jest na tyle uświadomienie swoich podopiecznych, że trener zaczyna pełnić funkcję doradczą. Bądź świadomy swojego ciała i umiejętności. Wynik przychodzi jako efekt uboczny Twojej systematyki i wyrobionych nawyków.

„Kobieca siła”, która inspiruje i motywuje nasze zawodniczki (i nie tylko). Od kilkunastu lat trenuje lekkoatletykę ale posiada także ogromne doświadczenie taneczno-gimnastyczne. Obecnie studentka AWF Kraków, zawodniczka sekcji aerobiku sportowego oraz sekcji biegowej. Zawodowo ekspert od przygotowania motorycznego, Vice Mistrzyni Polski na pełnym dystansie IRONMAN oraz uczestniczka Mistrzostw Świata Ironman 70.3 w St. George Utah.

Treningi, które prowadzę są pełne pasji i energii. Tak – jestem wymagająca! Ale Trener musi być wymagający, aby podopieczni mieli super efekty. Dostosuję program treningowy do Twojego stylu życia, obierzemy wspólną drogę, dzięki czemu w przyjemny i trwały sposób zbudujemy formę bez efektów jojo. Marzysz o podniesionych i twardych pośladkach? Nie wiesz jak poukładać jedzenie w ciągu dnia bez drakońskich diet? Masz wiele pytań i chcesz zacząć zdrowiej żyć? Zapraszam Cię na darmowy trening! Przekonaj się sama co sobą reprezentuję.

Zakochany w triathlonie już od pierwszego startu w 1996 roku – do dziś to już ponad 20 lat. W swoim dorobku ma ponad 50 startów na dystansach od sprintów po Ironman. Maratończyk z życiówką 2:54. Trzykrotny uczestnik w szwajcarskim IRONMAN Zurych z czasem poniżej 10 godzin. W sezonie zimowym pasjonat nart biegowych – uczestnik Biegu Piastów na dystansie 50 km.

Mam holistyczne podejście do pracy ze swoimi podopiecznymi, przekazuje kompleksową wiedzę. Staram się by instrukcje były na tyle zrozumiałe by trenujące ze mną osoby nie miały niedomówień i wiedziały dlaczego dane ćwiczenie wykonujemy. Jestem zwolennikiem małych kroczków, które zbliżają nas ku wielkiemu. Triathlon to sport, który sprawdza nas w codziennym życiu. Jestem przykładem ,że można trenować go całe życie.

Jak sam często powtarza: „Jedna pasja to za mało!„. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, uczestnik zawodów biegowych i triathlonowych na różnych dystansach. Aktualnie najbardziej zakochany w bieganiu po górach i bikepacking-owych podróżach rowerowych. Prowadzi bloga 2ROWERY, gdzie wraz z synem opisuje swoje podróże. Pasjonat fotografii, wideofilmowania i dobrego ciężkiego rocka.
 

Sport to dla mnie pasja i pozytywne uzależnienie – a skoro udało mi się zaszczepić miłość do pływania i wypraw rowerowych u swojego syna, to myślę, że jestem w stanie każdemu ukazać piękno tych dyscyplin

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Do 19 roku życia przeważały sporty drużynowe z piłką ręczną na czele, kończąc swoją przygodę 3 miejscem na Mistrzostwach Polski Juniorów.
 
Aktualnie nie zamykam się na jednej dyscyplinie dążąc do mistrzostwa tylko trenuję rekreacyjnie kilka różnych sportów ponieważ zależy mi wszechstronnej sprawności dlatego można mnie spotkać na treningach biegów OCR , Muay Thai, Street Workaut, ściance wspinaczkowej oraz oczywiście na siłowni i w górach wysokich. 

Nazywam się Zuzanna Łakomska i jestem studentką studiów magisterskich na AWF w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Sport jest moją największą miłością od najmłodszych lat. Każda dyscyplina mnie fascynuje ale najbliższa mojemu sercu jest lekkoatletyka. Od kilku lat prowadzę swój klub lekkoatletyczny LKS ZUZA RUNNING TEAM OPOCZNO i jestem instruktorem lekkoatletyki – w ten sposób łącze wymarzone studia z wymarzoną pracą. Na swoim koncie trenerskim mam wiele sukcesów ogólnopolskich ale także międzynarodowe. Wraz z moimi zawodnikami 4 razy wygrywaliśmy Klubowe Mistrzostwo Polski w Biegach Górskich, a moja najlepsza zawodniczka Aleksandra Sobolewska dwukrotnie reprezentowała Polskę na Pucharze Świata w Biegach Górskich. Wśród moich zawodników są multimedaliści Mistrzostw Polski w Biegach Górskich a także multimedaliści Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Lekkoatletyce oraz w Biegach Przełajowych.

Do każdego zawodnika podchodzę bardzo indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Dzięki relacjom które udało się wypracować możemy wspólnie realizować swoje marzenia.

„Pływak długodystansowy”. Pierwsze kroki w pływaniu sportowym stawiał pod okiem trenera Marcina Górki. Lata ciężkiego i mądrego treningu, zdobyta wiedza i doświadczenia doprowadziły go do momentu, w którym jest gotów podzielić się nimi z innym. Wielokrotny uczestnik maratonów pływackich na wodach otwartych i basenach.
 i 

– rekordzista Extreme Batlic Challenge na trasie Gdynia – Hel – Gdynia (36km) z czasem 10h 4min 2 2022
– rekordzista Extreme Balitc Challenge na trasie Gdynia – Hel (18km) z czasem 4h 53m w 2021
– zwycięzca 12h maratonu pływackiego z wynikiem życiowym 44,2km w 2023
– zwycięzca serii AquaSpeed Open Water Series w 2021.”

W sporcie od ponad 20 lat, w zawodzie trenera już blisko 15 lat. Przede wszystkim, absolwentka AWF Kraków na wydziale wychowania fizycznego, jak również AWF Warszawa na kierunku – przygotowanie motoryczneUniwersytet Jagielloński – zarządzanie w sporcie. Najmocniej związana z wioślarstwem, choć początki sportowej przygody rozpoczęły się od siatkówki. Od 4 lat, trener w kadrze paraolimpijskiej parawioślarzy.
 
Na co dzień współpracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
 
Medalistka mistrzostw polski w wioślarstwie, a także trener medalistów zarówno z areny krajowej jak i międzynarodowej.
 
” To że sport jest moją pasją i sposobem na życie, jest oczywiste.
Staram się do tego zarażać pozytywną energią i uśmiechem. Trening nie powinien być smutnym obowiązkiem, staram się zrobić wszystko by był pozytywnym ładunkiem na życie.”