ORGANIZUJEMY OBOZY TRIATHLONOWE BIEGOWE KOLARSKIE PŁYWACKIE

Zobacz czym kierujemy się podczas tworzenia obozów w poniższym filmie

Unlimited Sport 2.0 organizuje kilka razy w roku wyjazdy sportowe. Obozy są rekomendowane dla amatorów i średniozaawansowanych. Każdy może dołączyć do naszej społeczności i uczestniczyć w obozach i wyjazdach lokalnych.

 

Organizujemy kilka typów wyjazdów: Obozy triathlonowe, – idealne dla pasjonatów triathlonu. Wyjeżdżamy kiedy w Polsce panuje przymrozek i smog w piękne okoliczności przyrody Hiszpańskich lub Włoskich tras, gdzie zaczerpniemy świeżego powietrza.

Optymalnie ułożony harmonogram wyjazdu sprawi, że poczujesz co to znaczy być triathlonistą. Poznasz nowych ludzi z tą samą pasją oraz nauczymy Cię nowych umiejętności jakie każdy triathlonista znać powinien.

Przełamiesz się podczas pływania open water, nauczysz jazdy w grupie, czy poznasz specyfikę treningu biegowego. Często obóz kończymy mini triathlonem wewnętrznym lub startem w lokalnych zawodach. Zobacz nasze poprzednie realizacje.

Tatra campy – jednodniowe lub weekendowe wyjazdy w góry (Bieszczady, Gorce oraz Tatry). Lubisz biegać? zapraszamy na wyjazd w góry! dowiesz się wszystkiego o pokonywaniu podbiegów i zbiegów z kijami. Jak spakować się w góry, co i kiedy jeść aby mieć energię na 4-6 h wysiłku. Jak to wszystko zmieścić w małym plecaku? Wszystkiemu towarzyszy przyjazna atmosfera oraz trener, który zadba o wszystko logistycznie.

Wszystkie wyjazdy są ubezpieczone od OC i NNW dla każdego uczestnika.

AKtulanie zaplanowane wyjazdy w 2023r.

obozy i warsztaty, Obozy i Warsztaty, Unlimited Sport | Treningi personalne | Zajęcia pływackie | Kraków

Majorka | Hiszpania
Kwiecień / Maj 2024

Termin: 27.04-09.05

Obóz Rowerowy z elementami stretchingu i pływania.

Celem obozu są przejazdy spektakularnymi przełęczami na słonecznej wyspie.

Pływanie w morzu oraz codzienny lekki stretching

PIRENEJE | FRANCJA
LIPIEC 2024

Termin: Lipiec – termin wkrótce

Obóz Rowerowy – trasami Tour de France.

Celem obozu jest przejazd niesamowitymi trasami, które z roku na rok goszczą w Wielkim Francuskim Turze. Podjazdy i przełęcze, czyli wszystko to co lubi prawdziwy kolarz.

obozy i warsztaty, Obozy i Warsztaty, Unlimited Sport | Treningi personalne | Zajęcia pływackie | Kraków

ZOBACZ NASZE POPRZEDNIE REALIZACJE