ANALIZA TECHNIKI PŁYWANIA ONLINE

Prowadząc swoich podopiecznych z całego świata wychodzimy z nowoczesnym rozwiązaniem dla Wszystkich uczących się pływać. 

W relacji Trener – Zawodnik ważne jest zrozumienie tego co wykonuje zawodnik, po co to robi, dlaczego wprowadzamy dane ćwiczenia i skąd to wszystko się bierze.

Szczególnie w tak technicznej dyscyplinie jaką jest pływanie. Bez zrozumienia nie ma świadomego progresu. 

Analiza Pływania Online pomoże zrozumieć Ci jak ekonomiczniej i lepiej technicznie pływać. Zrozumiesz dlaczego wprowadzamy ćwiczenia i jak je robić. Dostaniesz pakiet rozwiązań po których zostaniesz świadomym pływakiem. 

KROK PO KROKU

JAK TO DZIAŁA?

KUPUJESZ ANALIZĘ UNLIMITED SWIM

Po zakupie analizy UNLIMITEDSWIM, nasz trener skontaktuje się z Tobą. Link do dodatnia video z Twojego pływania zostanie wysłany automatycznie.

NAGRYWASZ VIDEO

Nagraj maksymalnie dwa filmy swego stylu jaki chcesz poprawić. Instrukcje dotyczące nagrywania znajdziesz na swoim email po zakupie.

WYSYŁASZ DO NAS

Po wysłaniu filmów możesz dodać osobistą wiadomość i przesłać swoją prośbę związaną z analizą stylu. Trener jest do Twojej dyspozycji.

OTRZYMUJESZ SZCZEGÓŁOWĄ ANALIZĘ

W ciągu tygodnia otrzymasz rozbudowane video zwrotne na swoim koncie. Obejmujące również ćwiczenia pływackie i wskazówki trenera.

Jak wygląda Analiza PŁYWANIA i czego możesz się spodziewać?

Wideo jest przykładem Analizy pływania – UnlimitedSwim, którą otrzymasz.

Gdziekolwiek jesteś, możesz łatwo nagrywać swoją technikę pływania i przesłać filmy bezpośrednio do trenera Unlimited, który wprowadzi kluczowe zmiany w Twoim treningu oraz wytłumaczy Ci gdzie leży problem by ruszyć do przodu. W pakiecie Analizy UnlimitedSwim otrzymasz:

  •  Szczegółową video analizę Twojej techniki
  • Wprowadzimy ćwiczenia korygujące
  • Wskazówki trenera abyś skutecznie poprawił/ła swoją technikę
analiza pływania, ANALIZA PŁYWANIA ONLINE, Unlimited Sport | Treningi personalne | Zajęcia pływackie | Kraków

Analizę przeprowadza

Trener z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie pływania. Mgr Marcin Górka, były zawodowy pływak z Krakowskiego klubu Jordan Kraków, kadrowicz reprezentacji Polski, multimedalista Mistrzostw Polski w delfinie i grzbiecie. Zwycięzca maratonów pływackich, a obecnie trener triathlonu Krakowskiego klubu Unlimited Sport 2.0, gdzie pomaga swoim podopiecznym osiągać sportowe marzenia.