Trenerzy

Pomysłodawca i założyciel UNLMITED Sport & Lifestyle. Niektórzy twierdzą, że najpierw zaczął pływać, a dopiero później chodzić. Trenuje pływanie od osiemnastu lat – woda to środowisko w którym czuje się lepiej niż na lądzie. Ciągły głód endorfin zaspokaja kolejnymi wyzwaniami startując w zawodach triathlonowych, maratonach pływackich, maratonach i ultra-maratonach biegowych: w terenie płaskim i górzystym.

Sesje treningowe prowadzone przeze mnie w systemie „jeden na jeden” dopasowane są całkowicie do Twoich potrzeb i warunków. Podczas zajęć poznasz bardziej swoje ciało i poprawisz świadomość wykonywanych ćwiczeń. Oprócz treningów personalnych układam treningi i plany żywieniowe ONLINE – napisz jakie są Twoje potrzeby, a dobiorę skrojony na miarę zestaw.

„Kobieca siła”, która inspiruje i motywuje nasze zawodniczki (i nie tylko). Od kilkunastu lat trenuje lekkoatletykę ale posiada także ogromne doświadczenie taneczno-gimnastyczne. Obecnie studentka AWF Kraków, zawodniczka sekcji aerobiku sportowego oraz sekcji biegowej. Zawodowo ekspert od przygotowania motorycznego.

Treningi, które prowadzę są pełne pasji i energii. Tak – jestem wymagająca! Ale Trener musi być wymagający, aby podopieczni mieli super efekty. Dostosuję program treningowy do Twojego stylu życia, obierzemy wspólną drogę, dzięki czemu w przyjemny i trwały sposób zbudujemy formę bez efektów jojo. Marzysz o podniesionych i twardych pośladkach? Nie wiesz jak poukładać jedzenie w ciągu dnia bez drakońskich diet? Masz wiele pytań i chcesz zacząć zdrowiej żyć? Zapraszam Cię na darmowy trening! Przekonaj się sama co sobą reprezentuję.

Zakochany w triathlonie już od pierwszego startu w 1996 roku – do dziś to już 22 lata. W swoim dorobku ma ponad 50 startów na dystansach od sprintów po Ironman. Maratończyk z życiówką 2:54. Trzykrotny uczestnik w szwajcarskim IRONMAN Zurych z czasem poniżej 10 godzin. W sezonie zimowym pasjonat nart biegowych – uczestnik Biegu Piastów na dystansie 50 km.