Klub Triathlonowy

Trenuj mądrze Pływanie Kolarstwo Bieganie Open Water Zakładki i startuj i spełniaj marzenia

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące prowadzonych przez Unlimited sport 2.0 zajęć z nauki i doskonalenia pływania w obecnym sezonie. Aby pomóc Ci w wyborze,  poniżej zamieszczam skrótowy opis poszczególnych rodzajów treningów jakie realizujemy z naszymi podopiecznymi. Są to zajęcia odbywające się regularnie, co tydzień (w odróżnieniu od warsztatów i obozów). Pomocny w wizualizacji będzie więc też harmonogram zamieszczony w dole strony. Nie prowadzę zajęć w innych terminach i lokalizacjach niż przedstawione poniżej.

Informacje jak dołączyć do klubu i co otrzymasz będąc klubowiczem

Treningi Indywidualne (lokalizacje: Kolna, Indardena, Krowoderska)
Treningi grupowe (lokalizacje: Krowoderska, Ingardena, Orlen Wioślarska)
Treningi OPEN WATER (lokalizacje: Kryspinów, Zakrzówek)

NAUKA I DOSKONALENIE TECHNIKI PŁYWANIA

To zajęcia, które prowadzimy razem z Markiem Mazurkiewiczem na basenie przy ul. Krowoderskiej. Co roku robimy nabór do nowego kursu nauki pływania od podstaw. Wiele osób zostaje z nami w tej lokalizacji na dłużej, więc w tych samych godzinach odbywają się zajęcia doskonalenia pływania i szlifowanie techniki w podziale na torach. Mobilizujące jest to, że kiedy widzimy znaczny progres umiejętności osoba z nauki po jakimś czasie przechodzi na tor wyżej do grupy już pływającej.

TRENINGI GRUPOWE

To zajęcia, w których równomierny nacisk kładziemy na doskonalenie techniki jak i parametrów kondycyjnych .

Treningi odbywają się rano na basenie przy ul. Krowoderskiej i ukierunkowane są na przygotowanie pływaków pod zawody triathlonowe, swimrunowe, mastersów oraz maratony pływackie. 

Mimo to, start w zawodach nie jest warunkiem do uczestnictwa w grupie. – pływa z nami sporo osób, które po prostu lubią tam być i grupa motywuje ich do działania

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Jeśli poszukujesz bardzo dokładnego spojrzenia na swoje pływanie, analizy swoich ruchów, rozwiązania problemów, które niosą za sobą konsekwencje w ekonomice Twojego pływania lub problemów z oddychaniem. Oczekujesz intensywnej poprawy techniki, to zajęcia indywidualne są dla Ciebie. Pływamy w dni robocze na basenie przy ul. Krowoderskiej. Zajęcia realizowane są indywidualnie lub w małych grupach (2 osobowych) na torze. Jak to działa? Zobacz TUTAJ.

TRENING siłowy
w grupach
dryland

Raz w tygodniu, w piątki, spotykamy się na sali przy ul. Stradomskiej, żeby zrobić trening ogólnorozwojowy. Choć głównym założeniem zajęć był trening dedykowany pływakom, to trenuje z nami coraz więcej nie-pływaków. To wszystko dzięki szerokiemu podejściu do budowania sprawności ciała, które przydaje się nie tylko w wodzie, ale i codziennym życiu.

TRENINGI OPEN WATER

Jeśli wody otwarte są dla Ciebie czarną magią. Nie wiesz jak się za to zabrać lub chcesz przełamać lęki z tym związane. Dołącz do naszej grupy Open Water. Wyjaśnimy na czym to wszystko polega, wypłyniemy z Tobą i pozbędziemy się wszystkich niedomówień. Zajęcia już dla umiejących pływać i doskonalących swoją technikę. Uczymy się nowych elementów jak pokonywanie bojek, nawigacja, pływanie w grupie. Uczymy też podstaw ratownictwa aby poczuć się pewnie w tym środowisku.

dołącz do klubowych
grup treningowych
na STRAVIE, facebook i whatsup

Wszystkie aktualne informacje na temat lokalnych treningów w Krakowie na WHATSUP. Dołącz do grup i bądź na bieżąco.

Lista Wszystkich trenujących w klubie Unlimited Sport 2.0. Dołącz do klubu na STRAVIE.

W zamkniętej grupie na FACEBOOKU znajdziesz wszelkie informacje na temat tego co mamy w planach.

Masz teraz możliwość dołączyć do każdej z naszych grup za pomocą linków poniżej i bądź na bieżąco

Wypełnij formularz zawodnika, trener skontaktuje się z Tobą

Wypełnij formularz zawodnika abyśmy mogli Cie lepiej poznać już przed pierwszym spotkaniem lub telefonem.

Odpowiedz nam na pytania dotyczące Twojej historii treningowej, celów sportowych, przeszłości zdrowotnej, sprzętu jaki posiadasz oraz aplikacji treningowych z jakich korzystasz. 

Po wypełnieniu formularza zostaniemy o tym automatycznie poinformowani i oddzwonimy do Ciebie jak tylko się z nim zapoznamy aby doradzić Ci najlepiej jak możemy w Twojej drodze do sportowego celu. 

Klubowe jednodniowe wyjazdy treningowe

Znalazłeś/aś klub w którym chcemy stworzyć takie środowisko aby każdy nasz podopieczny mógł rozwijać się w swojej dyscyplinie w 100%. 

Planujemy wyjazdy klubowe jak : Pętla dookoła tatr [200km kolarstwo], Biegi weekendowe np na Turbacz czy Babią górę w formie wybiegania [25 km marszobiegu]

SZCZEGÓŁY

Zajęcia poranne w grupach na Krowoderskiej są prowadzone z większym luzem czasowym.
Co to znaczy? Mamy idealne warunki na basenie do konsultacji, większą swobodę w nagrywaniu techniki.

Większość naszych pływaków ma w głowie jakiś cel zawodniczy: starty w triathlonie, czy swimrunie, zawody Mastersów czy maratony pływackie. Trenują też z nami pływacy przeprawowi (przykładowy osiągnięty cel w tym roku: Rekord trasy 18 km Gdynia Hel – Grzegorz Bednarczyk). Aby pogodzić te cele, grupy oparte są na silnym fundamencie kraulowym, a zróżnicowane potrzeby są realizowane przez dobór odpowiednich podgrup lub zadań wplątanych w trening aby Wszyscy się w nim odnaleźli.

Uczestnictwo w grupach można łączyć i chodzić na zajęcia od 1 do 3 razy w tygodniu. 

W ramach zajęć dostajesz:

 • trening na basenie (standardowo 2 godziny w tygodniu, możliwość zwiększenia/zmniejszenia tygodniowego obłożenia),
 • materiały wideo z ćwiczeniami z zajęć,
 • regularne nagrywanie na zajęciach.


ZASADY PRACY 2021/2022

 1. Oferta zajęć indywidualnych obejmuje zajęcia face-to-face na basenie oraz program treningowy. Program jest w formie ogólnego planu na najbliższe tygodnie. Dzięki temu pływacy wiedzą z wyprzedzeniem co będziemy robić na zajęciach, oraz mają dostępne treningi do samodzielnej realizacji w tygodniu. Dzięki temu program jest spójny i możemy łatwiej kontrolować jego skuteczność.
 2. Zapisujemy się na stałe godziny i dni. Zajęcia odbywają się w systemie 2x w tygodniu: wtorki i czwartki, albo 1 x w tygodniu: w wybranym dniu. W wymienione dni miejsca na treningi dostępne są o godzinach 6:30-7:30, 7:30-8:30 oraz 18:00-18:45 (patrz grafik dostępności w dole strony). Na jednych zajęciach pływają jednocześnie 3/4 – staramy się, żeby byli to pływacy o podobnym poziomie, ale nie jest to warunek konieczny.
 3. Zajęcia startują, kiedy mamy komplet (2) uczestników na daną godzinę.
 4. Rozliczamy się w systemie miesięcznym (4-tygodniowym), z góry za cały okres. Koszt zajęć w planie 
 5. Odrabianie zajęć jest możliwe w przypadku kiedy wiemy, że na innych zajęciach w tygodniu pojawi się wolne miejsce. Normalną rzeczą są planowane i nieplanowane spotkania, delegacje i choroby. Wszystkie takie sytuacje zgłaszamy możliwie jak najszybciej, daje to szansę na odrobienie treningów innym pływakom.
 6. W celu zapisu na zajęcia proszę o kontakt mailowy: office@unlimited-sport.pl

Najczęściej zadawane pytania

Tak, z tym że wiele zależy od dostępności miejsc. Choć wolimy jeśli nasi pływacy “mieszczą” się w dni przewidziane na konkretne grupy, zawsze staramy się dopasować kalendarz do indywidualnych predyspozycji.

Grupy “zmienny” starają się jak najmocniej uwzględniać pływanie innymi stylami, jednak zwykle najtrudniej w nich o dostępne wolne miejsce. W związku z tym, w tym celu wykorzystujemy też grupy “dystans” (wtorek – czwartek), gdzie mamy dostępne dwa tory. W zależności od potrzeb, na jednym torze puszczamy kraulistów, na drugim alternatywne style.

W grupach z reguły najlepiej czują się osoby pływające 400 kraulem między 6:30, a 8:00. Wszystko jednak zależy od konkretnej grupy, bo mamy wiele wolniejszych, ale i szybszych pływaków. Zdecydowanym minimum jest jednak umiejętność ciągłego i swobodnego pływania (bez zadyszki) kraulem i grzbietem. Dopracowanie techniki i nauczenie szybkości to nasza rola na zajęciach.

Treningi odbywają się cyklicznie. Aby do nich dołączyć kliknij wybrane zajęcia w tabeli lub przejdź do zakładki sklep.
Poniedziałek
Wtorek
 • 06:15 > 07:15
  Open Water
  6.15-7.30
Środa
 • 18:00 > 19:00
  Trening Biegowy
  Technika

  Trening Biegowy

  Dowiedz się więcej…i przejdź do sklepu
 • https://unlimited-sport.pl/product/grupowy-trening-biegowy/
Czwartek
 • 06:30 > 07:30
  Trening Pływacki
  Basen ul.Krowoderska 8

  Trening Pływacki

  Dowiedz się więcej…
 • Trening pływacki dla początkujących i zaawansowanych, grupa podzielona wg poziomu zaawansowania.
 • 07:30 > 08:30
  Trening Pływacki
  Basen ul.Krowoderska 8

  Trening Pływacki

  Dowiedz się więcej…
 • Trening pływacki dla początkujących i zaawansowanych, grupa podzielona wg poziomu zaawansowania.
 • 17:15 > 18:00
  Trening Pływacki
  Basen ul.Ingardena 4

  Trening Pływacki

  Dowiedz się więcej.
 • Trening pływacki dla początkujących i zaawansowanych, grupa podzielona wg poziomu zaawansowania.
 • 19:30 > 20:30
  Stretching
  dla Triathlonistów, Biegacz, Pływaków – Wszystkich !
 • Trening Online, w Twoim domu 🙂
Piątek
Sobota

123 Main Street New York, NY 10001

This Headline Grabs Visitors’ Attention

About Us

Use this section to describe your company and the services you offer. You could share your company’s story and details about why you are in business. The goal is to create a connection with the visitor and give them confidence to work with you.

Dlaczego TAK?

Przynależność klubowa

Nie jesteś sam/a w drodze do celu i poznajesz ludzi, którzy mają podobną pasję.

Treningi Grupowe

Współpracuj z profesjonalnymi trenerami, którzy całe swoje życie pracują z ludzmi takimi jak Ty. Wcześniej jako profesjonalni sportowcy realizowali swoje cele, teraz pomagają amatorom spełniać marzenia.

Wyjazdy

Jesteś osobą, która lubi spędzać aktywnie weekendy i lubi wyzwania? W klubie planujemy wyjazdy jak (Pętla dookoła Tatr, Jednodniowe wyjazdy biegowe np na Turbacz, Babią Górę.)

Plan Treningowy

Klubowy plan treningowy dostosowany pod klubowe starty. Zbuduj pewność siebie oraz świadomie osiągaj cele sportowe wiedząc w jakim okresie i miejscu swoich przygotowań jesteś.

Najpierw tworzymy nasze nawyki,
później nawyki tworzą nas.

Client Name - Location

Zostań PARTNEREM klubu

Dzięki Wam możemy tworzyć wspaniałą społeczność triathlonową i spełniać amatorskie marzenia naszych podopiecznych.

A Title to Turn the Visitor Into a Lead

This is your chance to emphasize why the visitor should contact you right now.

Dołącz do klubowego TRILETTERA

Nie wysyłamy zbędnych emaili. Szanujemy Twój i swój czas aby było go więcej na trening 🙂