ORGANIZUJEMY OBOZY TRIATHLONOWE BIEGOWE KOLARSKIE PŁYWACKIE

Unlimited Sport 2.0 organizuje kilka razy w roku wyjazdy sportowe. Obozy są rekomendowane dla amatorów i średniozaawansowanych. Każdy może dołączyć do naszej społeczności i uczestniczyć w obozach i wyjazdach lokalnych.

Organizujemy kilka typów wyjazdów: Obozy triathlonowe, – idealne dla pasjonatów triathlonu. Wyjeżdżamy kiedy w Polsce panuje przymrozek i smog w piękne okoliczności przyrody Hiszpańskich lub Włoskich tras, gdzie zaczerpniemy świeżego powietrza. Optymalnie ułożony harmonogram wyjazdu sprawi, że poczujesz co to znaczy być triathlonistą. Poznasz nowych ludzi z tą samą pasją oraz nauczymy Cię nowych umiejętności jakie każdy triathlonista znać powinien. Przełamiesz się podczas pływania open water, nauczysz jazdy w grupie, czy poznasz specyfikę treningu biegowego. Często obóz kończymy mini triathlonem wewnętrznym lub startem w lokalnych zawodach. Zobacz nasze poprzednie realizacje.

Tarta campy – jednodniowe lub weekendowe wyjazdy w góry (Bieszczady, Gorce oraz Tatry). Lubisz biegać? zapraszamy na wyjazd w góry! dowiesz się wszystkiego o pokonywaniu podbiegów i zbiegów z kijami. Jak spakować się w góry, co i kiedy jeść aby mieć energię na 4-6 h wysiłku. Jak to wszystko zmieścić w małym plecaku? Wszystkiemu towarzyszy przyjazna atmosfera oraz trener, który zadba o wszystko logistycznie.

Wszystkie wyjazdy są ubezpieczone od OC i NNW dla każdego uczestnika.

AKtulanie zaplanowane wyjazdy w 2022r.

HISZPANIA | MARBELLA + IRONMAN 70.3

Termin: Maj 
18.05.2022 -25.05.2022

KLUBOWY START W ZAWODACH

ZOBACZ NASZE POPRZEDNIE REALIZACJE