TRENINGI GRUPOWE OUTDOOROWE W KRAKOWIE

Wyjdź z domu i zacznij cieszyć się aktywnością sportową na zewnątrz. W parku, lesie, stadionie, jeziorze. W Unlimited 2.0 staniesz się na tyle sprawny, że bez problemu ukończysz swój pierwszy triathlon, wyjdziesz w góry i zdobędziesz szczyt, a efektem ubocznym będzie z tygodnia na tydzień zmieniające się ciało w lustrze. Twój trening to nasza pasja. W Unlimited 2.0 jest świetna przyjacielska atmosfera. Wszystkie pytania zostaną rozwiane przez wiedzę trenerów. Podane zajęcia grupowe są dla każdego bez względu na stopień zaawansowania. Intensywność oraz zadania dobieramy tak , że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdobądź nowe umiejętności i wyjdź na wyższy level sportowy niż dotychczas jesteś. My Ci w tym pomożemy. Dołącz do Unlimited 2.0

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z TRENINGÓW GRUPOWYCH

Regulamin zajęć grupowych :
1. Każdy pakiet treningowy można wykorzystać tylko w danym miesiącu, treningi z pakietu nie przechodzą na kolejny miesiąc.
2. Zakup pakietu można dokonać do końca pierwszego tygodnia w danym miesiącu . Każdy z Was zna swoje kalendarze więc wie z ilu treningów może skorzystać . Osoby , które nie wykupią pakietu w określonym terminie będą podliczane pod koniec miesiąca w kwocie 39 zł za każdy trening.
3. Jeden trening z niewykorzystanego pakietu może przejść na kolejny miesiąc.
4. Treningi rozpoczynają się punktualnie, postaraj się być zawsze ok 5 min przed treningiem i na spokojnie poczekaj na rozgrzewkę i trenera.
5. Na każdy trening weź ze sobą banana ,ręcznik ,izotonik oraz sprawdzaj grupę klubowiczów na fb, jeśli sa jakieś zmienne to właśnie tam to opublikujemy [oberwanie chmury i odwołanie treningu, czy inne losowe sytuacje powodujące duży dyskomfort podczas zajęć.]
6. To od Was zależy czy chcecie korzystać ze zniżek :).

PŁYWANIE - OPEN WATER

Opis Trening pływacki na wodach otwartych. Trenujemy w grupach z trenerem, który też jest w wodzie. Przygotujemy Cię do pierwszego startu w triathlonie. Nasi trenerzy to aktywni triathlonisci, wychodzący w pierwszych grupach w wodzie. Masz możliwość poprawić swoje umiejętności nawigacyjne, techniczne, pływania w grupie.

Bonus: Testowanie pianek dare2tri oraz nauka podstawowych form ratownictwa wodnego aby czuć sie zawsze bezpiecznie w akwenach otwartych.

Trener prowadzący Marek Mazurkiewicz i Marcin Górka

Zobacz szczegóły i zapisz się na zajęcia

BIEGANIE - STADION

Opis Trening biegowy, który poprawi Waszą sprawność, koordynacje, technikę biegu. Dzięki poprawie tych elementów pod bacznym okiem trenera będziesz bardziej świadomym biegaczem, który czuje każdy krok kiedy biegnie oraz wie jak ustawić stopę, aby być szybszym i zwinniejszym niż dotychczas. Rekordy życiowe to efekt uboczny realizacji wspólnych treningów na stadionie.

Trener prowadzący Marek Mazurkiewicz, Marcin Górka, Joanna Górka, Szymon Makuch

Zobacz szczegóły i zapisz się na zajęcia

TRENING FULL BODY WORKOUT

Opis Trening wzmacniający całe ciało – idealny dla osób, które przygotowują się do startów w zawodach oraz dla tych co szukają mobilizacji do systematycznej aktywności. U nas nie ma monotonii, zaskoczymy Cię niestandardowymi ćwiczeniami, które dają szybkie rezultaty. Do treningów wykorzystujemy sprzęt taki jak TRX, bosu, piłki, taśmy, pętle, ciężarki. A wszystko to na świeżym powietrzu.

Trener prowadzący Joanna Górka i Szymon Makuch

Zobacz szczegóły i zapisz się na zajęcia

BIEGANIE + FBW | LAS WOLSKI

Opis Trening biegowy połączony z ćwiczeniami w terenie przy kopcu Piłsudskiego. Nie ma nic lepszego jak porządnie zmęczyć się w lesie. Trening na którym przebiegniesz ok 8-10 km oraz wykonasz ćwiczenia po których poczujesz się jak dzik.

Trener prowadzący Szymon Makuch

Zobacz szczegóły i zapisz się na zajęcia

NORDIC WALKING WEEKEND | 1 - Dniowe wyjazdy w góry

Opis Jesteś głodny/na ruchu ale niekoniecznie w formie biegowej lub kolarskiej. Chcesz spędzić czas w górach, lesie, mieć kontakt z naturą, a przy tym podziwiać widoki oraz spalić masę kcal w przyjemny sposób? Ta opcja jest właśnie dla Ciebie! Nie ma ograniczeń wiekowych, poziom zaawansowania dostosowany do grupy.

Trener prowadzący Marcin Górka i Joanna Górka

Zobacz szczegóły i zapisz się na zajęcia