Trenerzy

Pomysłodawca i założyciel UNLMITED Sport 2.0. Niektórzy twierdzą, że najpierw zaczął pływać, a dopiero później chodzić. Trenuje pływanie od osiemnastu lat – woda to środowisko w którym czuje się lepiej niż na lądzie. Ciągły głód endorfin zaspokaja kolejnymi wyzwaniami startując w zawodach triathlonowych, maratonach pływackich, maratonach i ultra-maratonach biegowych: w terenie płaskim i górzystym.

Sesje treningowe prowadzone przeze mnie w systemie „jeden na jeden” dopasowane są całkowicie do Twoich potrzeb i warunków. Podczas zajęć poznasz bardziej swoje ciało i poprawisz świadomość wykonywanych ćwiczeń. Oprócz treningów personalnych układam treningi i plany żywieniowe ONLINE – napisz jakie są Twoje potrzeby, a dobiorę skrojony na miarę zestaw.

W Unlimited Sport 2.0 prowadzę opiekę trenerską online. Pomagam osobom na całym świecie, które chcą przygotować się do różnych zawodów od Ironmana, poprzez maratony górskie oraz zawody open water.

Moim trenerskim celem jest na tyle uświadomienie swoich podopiecznych, że trener zaczyna pełnić funkcję doradczą. Bądź świadomy swojego ciała i umiejętności. Wynik przychodzi jako efekt uboczny Twojej systematyki i wyrobionych nawyków.

„Kobieca siła”, która inspiruje i motywuje nasze zawodniczki (i nie tylko). Od kilkunastu lat trenuje lekkoatletykę ale posiada także ogromne doświadczenie taneczno-gimnastyczne. Obecnie studentka AWF Kraków, zawodniczka sekcji aerobiku sportowego oraz sekcji biegowej. Zawodowo ekspert od przygotowania motorycznego.

Treningi, które prowadzę są pełne pasji i energii. Tak – jestem wymagająca! Ale Trener musi być wymagający, aby podopieczni mieli super efekty. Dostosuję program treningowy do Twojego stylu życia, obierzemy wspólną drogę, dzięki czemu w przyjemny i trwały sposób zbudujemy formę bez efektów jojo. Marzysz o podniesionych i twardych pośladkach? Nie wiesz jak poukładać jedzenie w ciągu dnia bez drakońskich diet? Masz wiele pytań i chcesz zacząć zdrowiej żyć? Zapraszam Cię na darmowy trening! Przekonaj się sama co sobą reprezentuję.

Zakochany w triathlonie już od pierwszego startu w 1996 roku – do dziś to już ponad 20 lat. W swoim dorobku ma ponad 50 startów na dystansach od sprintów po Ironman. Maratończyk z życiówką 2:54. Trzykrotny uczestnik w szwajcarskim IRONMAN Zurych z czasem poniżej 10 godzin. W sezonie zimowym pasjonat nart biegowych – uczestnik Biegu Piastów na dystansie 50 km.

Mam holistyczne podejście do pracy ze swoimi podopiecznymi, przekazuje kompleksową wiedzę. Staram się by instrukcje były na tyle zrozumiałe by trenujące ze mną osoby nie miały niedomówień i wiedziały dlaczego dane ćwiczenie wykonujemy. Jestem zwolennikiem małych kroczków, które zbliżają nas ku wielkiemu. Triathlon to sport, który sprawdza nas w codziennym życiu. Jestem przykładem ,że można trenować go całe życie.

Człowiek Gór, tak najlepiej nazwać Krzyśka. Jak sam o sobie mówi „ Na nizinach dostaje depresji ”. Od dziecka otoczony przez góry i pagórki, pochodzi z okolic Krosna na Podkarpaciu. Po górach biega, jeździ, zjeżdza, pośród nich pływa. Uczestnik Triathlonów o charakterze górskim, biegów ultra, biegów asfaltowych. Z wykształcenia masażysta, instruktor pływania, trener personalny oraz instruktor narciarstwa. Miłośnik narciarstwa skiturowego. 

„ Sport jest dla każdego, lecz nie ma planu uniwersalnego który zapewni oczekiwane efekty treningowe. Indywidualne podejście, zdrowy trening specjalnie dla ciebie, satysfakcja i świadomość każdego aktywnego dnia”