FUNDACJA UNLIMITED

Nasza fundacja powstała w 2017 roku w Krakowie. Mając już dość ciągłych informacji o coraz gorszej sprawności Polaków w dużych miastach Polski postanowiliśmy działać. Powołaliśmy do życia fundację, bowiem w ramach jej struktur chcemy skupiać ludzi, którzy będą walczyć o zdrowie. W sportowy sposób chcemy uaktywnić wszystkich do walki z otyłością i chorobami wynikającymi ze złej diety.

Na pierwszy ogień zamierzamy rozprawić się z problemem złej diety. Nasze główne cele koncentrować się będą na uświadamianiu społeczeństwa w zakresie racjonalnego żywienia, które powodują powstawanie złych nawyków.

Jednocześnie będziemy pomagać mieszkańcom w ochronie ich zdrowia i będziemy ich uświadamiać jak skutecznie mogą chronić siebie i najbliższych. Będziemy szukać rozwiązania i wspomagać wszelkie akcje, które mają na celu redukcję chorób wynikających z braku sportu.

ZBIÓRKA
DLA MARKA MAZURKIEWICZA

Przyjacielska zbiórka pieniędzy na szybki powrót do zdrowia trenera triathlonu Marka Mazurkiewicza, który niefortunnie wpadł pod nadjeżdżające auto podczas jazdy na rowerze. Przez rok walczył z niesprawną ręką, jego rehabilitacja trwa. Udało się zebrać 12 000 zł. 

ISLANDIA BIEGIEM:
600 km dla KACPRA

Samotny bieg przez Islandię w ciągu 11 dni był bardzo ważnym i przełomowym wydarzeniem w moim życiu. Nie tylko ze względu na sportowy aspekt tego przedsięwzięcia, który w znaczący sposób przesunął fizyczne ograniczenia mojego organizmu, ale także na to w jaki sposób patrzę na otaczającą mnie rzeczywistość. Bieganie, czy też uprawianie danej dyscypliny sportu, która […]

wyborcza.pl: „Szymon Makuch przebiegł całą Islandię, by pomóc 15-latkowi. 16 maratonów w 11 dni!

radiokrakow.pl: „Szymon Makuch przebiegł Islandię dla chorego Kacpra”

interia.pl: „Niezwykły bieg przez Islandię. Szymon Makuch nie zwalnia tempa”